20000mAhColourWhite

قسمت تولید کننده: VXN4220GL نام تجاری: Xiaomi نوع محصول: پاوربانک 2C

UPC - خانواده محصولات: وزن حمل و نقل Mi: 0.421 کیلوگرم

PB Part No.: BAPMIX16878 مدل محصول: 20000mAh White

پاوربانک 2c

گارانتی: 12 ماه ضمانت محلی *

* دوره ضمانت نامه همانطور که گفته شد مگر اینکه سازنده تصمیم به تعیین مدت طولانی تر داشته باشد.

کلیه ضمانت نامه ها به پایه باز می گردند مگر اینکه خلاف آن مشخص شده باشد.

به نظر می رسید که ارزش شگفت انگیز است ، اما تنها تا گذشته از ضمانت نامه ماندگار شد. یک سال و نیم بعد ناگهان از شارژ خودداری می کند. من حتی نمی توانم آن را به درستی تخلیه کنم زیرا این کار شارژ دستگاههای من را متوقف خواهد کرد (فکر می کنم جریان فعلی که تولید می شود بسیار کم است). آن را وارد مغازه کردیم و نتوانستیم بفهمیم چه اشتباهی رخ داده است.

واقعاً از این کار خوشحال شد وقتی که کار کرد ، اما خیلی زودتر از آنچه فکر می کردم فوت کرد.

آیا این مطلب برایتان مفید بود؟ 4 از 4 کاربر این بررسی را مفید دانستند

GuestGets به راحتی کثیف می شود ، نه مه 23 مه 20

طرفداران:

شارژ سریع (خروجی) تا 12 ولت در 1.5A (که W است) و همچنین شارژ سریع خود پاور بانک (ورودی) تا 9 ولت در 2A.

عالی برای مسافرت!

فروش استثنایی پاوربانک شیائومی2c

با این وجود ، برای شارژ سریع پاوربانک ، باید شارژر قابل استفاده با توان 9 ولت در 2A را خریداری کنید.

** شارژ سریع فقط هنگام شارژ یک دستگاه به طور همزمان قابل اجرا است. امکان شارژ سریع 2 دستگاه به طور همزمان وجود ندارد.

هنگامی که یک کابل درج شده است ، بدون فشار دادن فشار دکمه به صورت خودکار شروع به شارژ دستگاه ها می کند.

دکمه را فشار دهید تا شارژ کم مصرف دستگاه های بلوتوث و غیره را فعال کند

CONS:

خیلی راحت می توان از لک و لکه های جوهر .

بیشتر ببینید

آیا این مطلب برایتان مفید بود؟ 4 از 4 کاربر این بررسی را مفید دانستند

Amritamazing! ژانویه 2019

برای سفر آینده من باید خریدم اکنون در منزل مشغول آزمایش بوده ام و تاکنون 3 شب تلفن من را شارژ کرده ام ، این شارژر اکنون حتی به 50٪ ظرفیت خود نرسیده است. من بسیار اطمینان دارم که بهترین پاور بانک یا سفرهای خود را انتخاب کرده ام

آیا این مطلب برایتان مفید بود؟ 1 از 1 کاربر این بررسی را مفید دانست

K H.Power Bank1 آگوست 2019

از این خرید بسیار خوشحالم. دو تلفن همراه من را به هیچ وجه مشکل ندارد. آب زیادی دارد. من اکیداً توصیه می کنم

آیا این مطلب برایتان مفید بود؟ 0 از 0 کاربر این بررسی را مفید دانست

Trish W.Excellent محصول25 ژوئن 2019

واقعاً از استفاده از این محصول لذت می برد و قیمت بسیار مناسبی نیز داشت!

آیا این مطلب برایتان مفید بود؟ 0 از 0 کاربر این بررسی را مفید دانست

دامیان آر.  پاوربانک 2c

VERIFIED OWNERPower برای روزها! 9 مه 2019

من چندین سال از پاوربانک های مختلف با اندازه و کیفیت متفاوت استفاده کرده ام ، اما این بهترین تا کنون است. من حدوداً 6 ماه است که از آن استفاده می کنم و به خصوص در تابستان که زیاد در خارج از خانه بودم و در نزدیکی سوکت برق دیواری نبودم ، بسیار مفید است. فکر می کنم به خوبی قیمتی را که برای آن پرداخت کرده ام ارزش دارد. اگر چیزی وجود دارد که من آن را به خصوص دوست ندارم ، این است که این واحد بزرگتر از آن است که قبلاً متعلق به آن باشم اما این کار برای روزها برق است و می تواند تلفن من را از چند برابر قبل از شارژ کامل به طور کامل شارژ کند ، و از آن استفاده کرده است برای شارژ دستگاه من و همچنین بسیاری از دستگاه های دوستانم از مرگ نجات یافتند 

نکات برجسته

شیائومی Powerbank 2C با ظرفیت فوق العاده 20000mAh ، پورت USB دوگانه که از 5.1V / 2.4A ، 9V / 2A و 12V / 1.5A پشتیبانی می کند. حداکثر توان W و همراه با پشتیبانی سریع شارژ 3.0 برای شارژ سریع.

ظرفیت فوق العاده 20000mAh فروش استثنایی پاوربانک شیائومی2c

با ظرفیت زیاد 20000mAh ، می توانید تلفن خود را در هواپیما شارژ کنید.

خروجی USB دوگانه ، پشتیبانی از دستگاه های QC 3.0

از خروجی USB دوگانه تا 5.1V / 3.6A پشتیبانی کنید. می توانید همزمان دو دستگاه را شارژ کنید. و از دستگاه های QC 3.0 پشتیبانی می کند. به طور گسترده با بسیاری از تلفن های هوشمند ، تبلت و نوت بوک سازگار است.

اندازه جمع و جور ، قدرت فوق العاده بزرگ

اندازه بدن جمع و جور ، آسان برای نگهداری. ساخته شده از مواد سازگار با محیط زیست PC + ABS ، با دوام ، ضد لغزش ، لمس راحت است.

از تخلیه جریان کوچک پشتیبانی کنید

برای باز کردن حالت تخلیه جریان کوچک 2 ساعته ، مناسب برای هدست بلوتوث و دستبند ارزن ، بر روی دکمه دوبار کلیک کنید.

باتری اصلی Xiaomi Power Bank 2C 20000mAh دوگانه USB خروجی سریع شارژ سریع 3.0 لیتری-پلیمر باتری - WhiteOriginal Power Xiaomi Power Bank 2C 20000mAh دو USB خروجی سریع شارژ سریع باتری 3.0 لیتری-پلیمر - WhiteOriginal Xiaomi Power Bank 2C 20000mAh دو خروجی USB سریع باتری 3.0 لیتیوم پلیمر - WhiteOriginal Xiaomi Power Bank 2C 20000mAh دو خروجی USB شارژ سریع سریع 3.0 باتری لیتیوم پلیمر - WhiteOriginal Power Xiaomi Power Bank 2C 20000mAh دو USB خروجی سریع شارژ سریع 3.0 باتری 3.0 لیتری-پلیمر - WhiteOriginal Xiaomi Power Bank 2C 20000mAh دو خروجی USB سریع شارژ 3.0 لیتری باتری - WhiteOriginal Xiaomi Power Bank 2C 20000mAh دو خروجی USB شارژ سریع سریع 3.0 باتری لیتیوم پلیمر - سفید

باتری اصلی Xiaomi Power Bank 2C 20000mAh Dual USB Output USB شارژ سریع 3.0 باتری لیتیوم پلی لیتر - سفید

مشخصات

عمومی

نام تجاری: شیائومی

نوع: بانکهای قدرت تهیه پشتیبان

دامنه ظرفیت:> 10000mAh

ظرفیت (میلی آمپر ساعت): 20000mAh

نوع اتصال: میکرو USB ، دو رابط خروجی USB فروش استثنایی پاوربانک شیائومی2c

نوع باتری: باتری لیتیوم پلیمر

جنس: ABS

ورودی: 5V 2A / 9V 2A

خروجی: 5.1V 3.6A / 9V 2A / 12V 1.5A

ابعاد و وزن وزن محصول: 0.3280 کیلوگرم

وزن بسته بندی: 0.4000 کیلوگرم

اندازه محصول (L x W x H): 13.55 x 6.76 x 2.39 cm / 5.33 x 2.66 x 0.94 اینچ

اندازه بسته بندی (L x W x H): 17.00 x 9.50 x 3.50 cm / 6.69 x 3.74 x 1.38 اینچ

محتویات بسته بندی 1 x Power Bank

کابل USB 1 x

عکس های مشتری پاوربانک 2c

اولین نفری باشید که یک عکس از این محصول را بارگذاری می کنید!

فیلم های مشتری

اولین نفری باشید که ویدیویی از این محصول را بارگذاری می کنید! فروش استثنایی پاوربانک شیائومی2c

نظرات مشتری

بررسی تخصصی پاوربانک جویروم شارژ ,، ,سریع ,  ,x ,usb ,شارژ سریع ,3 0 ,power bank ,xiaomi power ,bank 2c ,استثنایی پاوربانک شیائومی2c ,whiteoriginal xiaomi power ,باتری لیتیوم پلیمر ,پلیمر whiteoriginal xiaomiمنبع

JOYROOM D121 2-USB

باتری خارجی جویومور شارژ 10000mah پاوربانک بی وزن با کابل داخلی

Joyroom JR-D100 6800 mAh Power Bank

پاور بانک های با کیفیت JOYROOM دارای 10000mah پاوربانک ultrathin قابل حمل

JOYROOM 2019 ورودی های جدید پاوربانک موبایل پاوربانک قابل حمل USB قدرت خروجی USB با شارژر دیواری

JOYROOM moilbe قابل حمل با کیفیت پایین و ارزان قیمت رستوران های پلیمری پاوربانک پاوربانک 10000

شارژر قابل حمل بی سیم پاوربانک JOYROOM D-M219 10000mAh با دارنده تلفن ایستاده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

آشپزباشی تعمیرات لوله - تاسیسات لوله رسا تاسیسات music کاربینان دانلود کده اجرای بازسازی ساختمان حرفه ای آپدیت روزانه نود32 - جدیدترین یوزرنیم و پسورد جدید نود32 - لایسنس رایگان خرید و فروش لوازم یدکی بیل مکانیکی مجله تفریحی پلمس مرجع دانلود فایل